Energetické masáže

Ke každému klientovi přistupuji individuálně podle jeho osobních potřeb. Kombinuji nejlepší prvky všech poskytovaných procedur. Cílem je zejména zlepšit celkový zdravotní stav, ulevit od bolesti, odstranit blokády a napětí, obnovit tok energie, posílit imunitní systém a zbavit těla škodlivých látek.

Masáž je vynikající prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Osvěžuje tělo i mysl a lze si tak díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnosti během dne.

Při masáži jsou vyvolávány psychické i fyzické změny a tím pocit souznění těla a mysli. Masáž se ve většině případů používá jako prostředek fyzické a duševní relaxace, kde dochází k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů, zlepšení prokrvení a tím i látkové výměny, která napomáhá lepšímu a rychlejšímu průběhu léčby míst, na které je masáž aplikována.

Masáže jsou prováděny mistrem Reiki a několika dalších léčivých energií jako je Ra-Sheeba, Ki-Manna, ad.

Velmi významné také bývá následné ovlivnění centrálního nervového systému a dokonce i jednotlivých orgánů uvnitř těla přes reflexní oblouky a energetické dráhy (meridiány).

Masáž je zároveň považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem.

Nabízíme tyto masáže

- Odblok spouštěcích bodů (příčin bolesti)
- Čínská masáž Tuina/akupresura
- Masáž Reiki
- Meridiánová masáž
- Indická masáž hlavy (antistresová)
- Rovnání těla

Ceny masáží:


Druh masážeDélka masážeCena
Čínská masáž Tuina 60 minut 600 Kč
Masáž Reiki 60 minut 600 Kč
Indická masáž hlavy 30 minut 330 Kč
Rovnání těla 60/90 minut 600/900 Kč

 

Kde:

Presslova 1823/3
Ústí nad Labem - Skřivánek
400 11

Další informace:

- Před masáží
- Doporučení po masáží
- Kontraindikace
- Částečné kontraindikace
- Jak často provádět masáž

Energetická harmonizace

 

Naše tělo je kromě fyzických částí, jako jsou svaly, kosti, krev, složeno také z energetických částí, které nejsou viditelné pouhým okem. Jedná se o meridiány (na nich akupunkturní body), čakry, auru. Jsou měřitelné některými přístroji, dokonce je lze vyfotografovat speciálními fotoaparáty. A přesně tyto části, které nejsou pouhým okem viditelné harmonizuji. Otevírám a přivádím do rovnováhy.

 

CO HARMONIZUJI?

 

- Otevírám a harmonizuji čakry.
- Harmonizuji a čistím auru.
- Harmonizuji meridiány.
- Obnovuji proudění energie tělem.
- Harmonizuji Haru.
- Harmonizuji energetické pole orgánů.

Proudění energie je velmi důležité, stejně tak jako v krevním oběhu je nutná cirkulace krve, stejné je to i v meridiánech, neproudí v nich krev, ale energie (prána, čchi), která vyživuje naše orgány. Vše v těle musí být v přesně daném množství, v přesné harmonii, pak je schopno být zdravé a regenerovat se. To je tedy mým cílem, rovnováha = zdraví.

PROČ PROVÁDĚT HARMONIZACI?

V našem těle se hromadí emoce jako je stres, strach, úzkosti. Ty se ukládají v orgánech i v jejich energetickém poli, jako jsou meridiány a aura. Nevidíme je, ale necítíme se dobře. Není to ono. Nemáme dostatek energie, jsme protivní sami sobě, onemocníme. To jsou hlavní důsledky zablokované, stagnující energie.

JAK ČASTO PROVÁDĚT HARMONIZACI?

Při nemoci
Pokud je někdo více nemocen, dochází na harmonizaci 1 x týdně.
Preventivně
Pokud je zdraví a chce se cítit stále dobře a plný energie, dochází většinou 1 x měsíčně na udržovací harmonizaci. Jedná se o prevenci. Emoce se v nás totiž hromadí, jako by jsme plnili batoh na zádech, chvilku ho uneseme, ani si často nevšimnete, že je stále těžší. Průběžně (preventivně) odebírám s tohoto batohu uložené negativně nabité emoce. A vy se tak můžete cítit stále plní energie a užívat si život ve zdraví.