SEMINÁŘ KYVADLA 1. - 3. stupně

Potkala Vás někdy stejná situace, která se Vám stala již před lety? Přitahujete do svého života nesprávné lidi? Některé věci se Vám stále nedaří? Jste magnetem na problémy? Připadáte si v bludném kruhu, z kterého není cesta ven? Máte vše a přesto nejste šťastní? Chcete změnit svůj život a pomoci druhým?
Nahlédněte do sebe pomocí této úžasné metody, vykročte na pozitivní cestu k sebepoznání, vyčistěte si svou minulost a svou duši.

Tento proces a celá metoda sama o sobě Vám značně změní život k lepšímu, především k vnitřní harmonii. Přestaňte čekat, že někdo udělá zázrak a vše se změní. Pojďte ten zázrak vytvořit sami.

Prodej kyvadel zde - cena 285 Kč

Seminář je rozdělen do tří stupňů, první v délce dvou dnů, druhý a třetí v délce jednoho dne. Součástí kurzů jsou studijní materiály, tabulky a certifikát. Naučíte se teorii práce s kyvadlem a především praxi, přímo na semináři si vyzkoušíte čistit své negativní vzorce, které ovlivňují Váš život. Pomocí této metody je možné si vyřešit skrytých záležitostí, které Vás v životě blokují ve vašem rozvoji, vztazích, práci, či lásce.

1. stupeň

V prvním stupni se naučíte pracovat s kyvadlem a naladit se na své Já. Pomocí kyvadla a tabulek najdete programy, bloky, zranění nebo dokonce i prokletí, které negativně ovlivňují váš život. Zbavte se svých strachů a úzkostí jednou provždy a posuňte svůj život kupředu.

Naučíte se jak se připravit na práci s kyvadlem, jak se správně napojit na své Já a základní systém práce se svým podvědomím a dalšími našemi částmi, tak aby došlo k odblokování starých vzorců, ktreré si neseme již z minulých životů, prenatálního vývoje, dětství, dospívání a celého Vašeho života.

- 10 hodin
- cena 2.800,00 Kč

2. stupeň

Dozvíte se o:
- Vnitřních archetypech a možnostech jejich čištění a transformace.
- O archetypech vytvořených před naším stvořením.
- O napojení na Ducha. Oddělení od Ducha je pouhou iluzí.
- Nových typech léčení, možnosti restrukturalizace DNA.
- Programech Ducha, Duše, éterických těl.
- Programování před samotným stvořením.
- Návodu jak změnit svůj život k lepšímu.
- Čištění paměti

Jako duchovní bytosti jsme prožili tisíce životů, mnohé z nich na jiných planetách a dimenzích i galaxiích. Nahromaděná energie z těchto životů, může ovlivňovat náš současný život. Dokud něčemu dáváme energii, pak se tím budeme muset zabývat.

- 8 hodin
- cena 2.400,00 Kč

3. stupeň

Seminář je vhodný pro terapeuty a léčitele.

Naučíte se pracovat se souborem tabulek pro zjištění fyzických příčín potíží Vašich klientů. Jedná se o soubor 37 tabulek, které obsahují fyzické zátěže organismu. Dále se naučíte restrukturalizovat orgány.

- 8 hodin
- cena 3.300,00 Kč