Komyo Kai Reiki (velké Světlo)

Je originální japonská větev Usuiho Reiki, do kterého mého mistra Karla Putze zasvětil společně s dalšími 11. mistry Reiki buddhistický mnich reverend Hyakuten Inamoto.
Je to poslední žijící mistr, který je čtvrtý v linii mistrů Dr. Mikao Usuiho.

Mám tedy to štěstí být šestou v této ryze japonské linii, čehož si neobyčejně vážím. Tyto techniky nás na mistrovském semináři naučil a já je budu dále zasvěcovat mým žákům při mistrovském kurzu.
Zatímco nám známé Usui Ryoho Reiki oběhlo z Japonska, Hawai, Ameriku a také přes Evropu, téměř celou zeměkouli, Komyo Kai Reiki ‚přišlo' přímo prostřednictvím reverenda Inamota z Japonska.
Je určitě velkým přínosem a obohacením pro učení Reiki. Kromě naprosto odlišného zasvěcení nám Komyo Kai Reiki nabízí další techniky práce s touto energií. O tomto Reiki se dá říci, že se více zaměřuje na duchovní růst jak žáka, tak i mistra Reiki.

Zájemcům o mistra Komyo Kai nabízím zasvěcení do mistra za předpokladu, že už jsou mistrem jiných druhů Reiki. Seminář je jednodenní s přípravou na mistra Komya Kai, zasvěcením a praktickými nácviky metodiky zasvěcování.

Linie mistrů Komyo Kai

1. Dr. Mikao Usui - zakladatel učení Usui Shiki Ryoho Reiki
2. Chujiro Hajaschi
3. Chioko Yamaguchi
4. Hyakuten Inamoto
5. Karel Putz
6. Pavlína Komeštíková

Další informace

Usui Reiki
Nova Energy reiki
Jak si správně vybrat svého mistra
Jaký je vhodný časový odstup mezi jednotlivými zasvěceními 1.-4. stupeň?